Movies
Ratings
858
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0