Movies
Ratings
418- SteveRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.0
- Apocalypse vs. LoveRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Don't Let the SunRated ★ 2.0
- Lucky LuRated ★ 3.5
- The Wizard of the KremlinRated ★ 3.0
- Honey Don't!Rated ★ 2.0

Moving OnRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0