Movies
Ratings
348
Inside OutRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
AlonersRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5