Titles you rated
86Rated ★ 4.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 4.0
Deca-DenceRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5