Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5