Movies
Ratings
506
HappyendRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Pokémon: Mewtwo Strikes Back - EvolutionRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.5- Jazzy MisfitsRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.5
Trolls World TourRated ★ 4.0