Movies
Ratings
601- Ciao AlbertoRated ★ 4.0
- LavaRated ★ 4.0
BURN·ERated ★ 4.5
BurrowRated ★ 4.0
Space JamRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5