Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.5
- The World of LoveRated ★ 5.0
- Home Behind BarsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- BallerinaRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 1.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5- The President's CakeRated ★ 4.5
- An Ordinary DayRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.0- RomeoRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5