Movies
Ratings
21- 10DanceRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0- Carry OnRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
BurlesqueRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Your Eyes TellRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0