Movies
Ratings
969
My First ClientRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5- RomangRated ★ 1.5

Another ChildRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0- Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
PeppermintRated ★ 1.5
Shazam!Rated ★ 2.5
BirthdayRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0- Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.5