Titles you rated
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 2.0- Project PowerRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 1.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.0- Mapado 2Rated ★ 2.0
ChawRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0