Movies
Ratings
841
TangledRated ★ 2.0
La Vie en RoseRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0- PapermanRated ★ 4.0