Movies
Ratings
750
Ready Player OneRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.5- Fourth PlaceRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0- Carry OnRated ★ 3.5
- UprisingRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0