Movies
Ratings
212
The SubstanceRated ★ 1.0
FrankensteinRated ★ 2.5
Shin Kamen RiderRated ★ 3.5
Junk HeadRated ★ 2.0
FlowRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.0
KappeiRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0