Movies
Ratings
1189
SupermanRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.0
The Purge: Election YearRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 2.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5