Titles you rated
The Little MermaidRated ★ 3.5- Tune in for LoveRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
BirthdayRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5- ResistanceRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
OseamRated ★ 3.5- PadakRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5