Movies
Ratings
660
Forbidden DreamRated ★ 2.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 2.5
It FollowsRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
She s On DutyRated ★ 1.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
The ProtectorRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5