Movies
Ratings
534
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0