Movies
Ratings
106
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 0.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.0
Futatsu No SekaiRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.0
Eiko Kadono’s Colorful Life: Finding the Magic WithinRated ★ 4.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
Shin Kamen RiderRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5
Shin UltramanRated ★ 3.5
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 1.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Kiba: The Fangs of FictionRated ★ 4.5
Poupelle of Chimney TownRated ★ 3.0
Perfect StrangersRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 4.5