Titles you rated
HostelRated ★ 3.0
Hostel: Part IIIRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Absolutely AnythingRated ★ 4.0- Happy AnniversaryRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
Rent-a-CatRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
RosettaRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0