Movies
Ratings
1492
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Superman IIRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
This Is the EndRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5