Movies
Ratings
1376- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- A House of DynamiteRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 2.0- Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
A Confucian ConfusionRated ★ 4.0- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Jay KellyRated ★ 3.5
- Audition 109Rated ★ 2.0
- Nouvelle VagueRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0