Movies
Ratings
98
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 3.0- Hi.5Rated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5- MicrohabitatRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5