Movies
Ratings
23
TangledRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0