Titles you rated
HerRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 2.5
Captive StateRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5