Movies
Ratings
526
The English PatientRated ★ 4.0
Out of AfricaRated ★ 4.5- The World of LoveRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 4.0
Grand TourRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
PriscillaRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0- Joan Didion: The Center Will Not HoldRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0- The Mountain Between UsRated ★ 3.5
- The Nature of LoveRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0