Movies
Ratings
1049- Two ProsecutorsRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0- SiratRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.0
The Match Factory GirlRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0- Bring Her BackRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5