Movies
Ratings
614- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 2.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0- The Pig, the Snake and the PigeonRated ★ 3.5
- NowhereRated ★ 2.5

Journey to the WestRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
La HaineRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0- Leave the World BehindRated ★ 2.5
UndoRated ★ 4.0
Three Identical StrangersRated ★ 2.5
BarbarianRated ★ 2.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5