Movies
Ratings
255
Project Hail MaryRated ★ 3.5- SiratRated ★ 4.0

Fallen LeavesRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Shot CallerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5