Movies
Ratings
400
The Voice of Hind RajabRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 1.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0