Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0- The Sea of Itami JunRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0