Movies
Ratings
2643
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Last DuelRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Double JeopardyRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5- A Tiger in WinterRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0- MothersRated ★ 3.0