Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 0.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0