Movies
Ratings
142
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5