Movies
Ratings
140
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
ButterflyRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0- Rules of DatingRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0