Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0- Rules of DatingRated ★ 3.0