Movies
Ratings
1543
ExhumaRated ★ 2.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.0
KidsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0- The Deepest BreathRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0- BargainRated ★ 3.0
- Approved for AdoptionRated ★ 3.0
Two Lights : ReluminoRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5