Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0- DreamRated ★ 2.0
- Kill BoksoonRated ★ 3.0
DittoRated ★ 0.5- UnlockedRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0