Movies
Ratings
33
Fight ClubRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0