Movies
Ratings
1886
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5- I am MoreRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
The Kissing BoothRated ★ 1.0
Red NoticeRated ★ 1.5- The Tinder SwindlerRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 2.5