Movies
Ratings
810- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
FallRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
GlassRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0