Movies
Ratings
1001
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Inu-OhRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5- Kill BoksoonRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The TableRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Bad GuysRated ★ 3.0