Movies
Ratings
40
WarriorRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 1.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
BurntRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0