Movies
Ratings
392
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5