Movies
Ratings
45
Once We Were UsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0- Untold: Crimes & PenaltiesRated ★ 3.5
- Untold: Deal with the DevilRated ★ 4.0
- Untold: Breaking PointRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0- Untold: Caitlyn JennerRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 5.0