Movies
Ratings
913
MaudieRated ★ 4.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0- Johnny ExpressRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 2.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 2.0
After the StormRated ★ 4.0