Movies
Ratings
384
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
I Am Heath LedgerRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Yves Saint LaurentRated ★ 3.0- Karaoke CraziesRated ★ 2.0