Movies
Ratings
321
Knives OutRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 1.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0- Believer: extended cutRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0- A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5