Movies
Ratings
884
American PsychoRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
The GrinchRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.0- The SwanRated ★ 3.5