Movies
Ratings
151
BugoniaRated ★ 3.5- Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 1.5- Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.0
- BallerinaRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
TullyRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
CallRated ★ 2.5
First CowRated ★ 3.5